Pārtikas Blog

pārtika, marķējums, uzturvērtība, xpert.lv

10 padomi kā atjaunot veco PVC logu un durvju blīvējumu

with 4 comments

PVC logiem ir ilgu gadu garantija. Bieži vien pat 5 gadus, taču ar laiku to silikona blīvējums gar sienu un logu sāk bojāties un garantija bieži vien to nenosedz vai nosedz īsāku periodu. Līdz ar to logi var tik labi nepildīt savu funkciju. Tāpēc atkarībā no silikona kvalitātes tas var sākt bojāties, izbalēt, sarauties un atstāt spraugas vai vienkārši sāk nokrist!

Šeit ir daži padomi kā vienkārši un ar nelielām izmaksām jūs varat atjaunot savus PVC logus un aizsargāt māju no aukstuma un ūdens iekļūšanas tajā.

1) Iegādājieties skrāpii, lai atbrīvotu logus no vecā silikona blīvējuma.
2) Nelietojiet ar asu kaltu, jo tad jūs varat  sagriezt PVC logu rāmju profilus.

3) Nopērciet labas kvalitātes šķīdinātāju.

4) Sākot ar maziem un ne tik publiskiem logiem sākiet noņemt veco silikona blīvējumu. Ja silikona kvalitāte ir slikta tas var atdalīties pat vienā gabalā. Pievērsiet īpašu uzmanību uz ķieģeļiem vai sienu materiālu kā tas izskatās. Viegli, izmantojot āmuru skrāpi pakāpeniski noņemiet blīvējumu.

5) Pēc tam, kad silikona blīvējums tiek noņemts var būt palikušas tā atliekas. Izņemiet to ar šķīdinātāju un papīra dvieli. Logs ir gatavs jaunam blīvējumam.

6) Ir 2 iespējas jauna blīvējuma ieklāšanai atkarībā no tā, cik daudz plaisu ir ap loga rāmi.

A variants)

Izmantojot krāsotāju papīra lentu rūpīgi pielīmējiet lentu ap logu atstājot ap 5mm pārlaidi uz abām pusēm, lai silikons noklātu loga rāmi un sienu.

B risinājums)

Izmantojot caurspīdīgo silikonu. Caurspīdīgo silikonu ne tik labi redzēs, ja jūs pieļausiet kādu kļūdu un itrāpīsiet to uz sienas vai loga materiāla.

7) Nogriežiet silikona kārtridža galu piemērotā izmērā un leņķī.

8) Silikonu izspiežiet nemainot izplūdes leņķi un nepieciešamo spiedienu.

9) Lietojiet tikai pirksta svaru, lai izlīdzinātu pēc tam silikona ieklājumu virzienā no augšas uz leju. Jūs varat saslapināt pirkstu, lai labāk slīdētu un silikons tik daudz nepieliptu pie tā. Iespējams arī apsmidzināt ar stikla tīrītāju.

Beidzot noņemiet aizsargājošo lentu vai sakopiet malas taisni papīru.

Jūsu PVC logu blīvējums būs atjaunots un kalpos atkal nākamos 5 gadus!

PVC logi, silikons

Advertisements

Written by FoodLab

augusts 15, 2013 plkst. 16:30

Publicēts logi

Tagged with ,

4 Atbildes

Subscribe to comments with RSS.

  1. […] PVC logi un durvis un to profilu profili nodrošina ienesīgs investīciju iespēja Indijā – tas ir pievilcīgs projekts, kas piedāvā augstas vērtības pievienošanu un atdevi. Indijas tirgus lielums logiem un durvīm ir apm. Rs 12000 crore (Avots:… Long, Kenneth 2005 World Logi un durvis Pētījums # 1977 Freedonia grupa) ar galveno materiālu, konstrukciju esot Kokmateriāli (lauku un augšējā gala konstrukcijās), MS (zemu izmaksu mājokļu) un Alumīnija (pilsētu apbūves). No apm Rs 6000 crore tirgus logiem, aptuveni Rs 300 crore pastāv PVC logi. Logi vairs objektu aizpildīt atveres Building aploksnē. Šodienas logiem ir paredzēts veikt dažādas funkcijas, piemēram, ļaujot, ņemot vērā, pasargā no siltuma / aukstuma, trokšņa mazināšana, kā arī ir estētiski pievilcīgs, nepieciešams zemākas uzturēšanas un izmantojot enerģijas taupīšanas / efektīva materiālu / procesus vietā trūcīgi / energoefektivitāte parasto materiāliem. uPVC Windows / Durvju profili ir izgatavoti no Poly vinila hlorīda sveķiem, kas ir viens no visplašāk izmantotajiem termoplastu atrast gala izmantojums dažādās nozarēs, piemēram, infrastruktūra, lauksaimniecība, veselības aprūpe PVC logi / Durvis tiek plaši izmantotas ārvalstīs, un pašlaik ir topošie posms Indijā. Daudz jādara tirdzniecībā šo produktu, parādot priekšrocības šo produktu ar celtniekiem, arhitektiem un kopējo cilvēks, kas ietver lielāko labumu enerģijas taupīšanas ti samazināt gaisa kondicionēšanas rēķinus līdz pat 20-30%, kā arī ietaupīt no koka (savukārt-mežos) un energoietilpīgu materiālu, piemēram, alumīnija. […]

  2. […] starp alumīnija logi durvis un PVC logi […]

  3. […] Plastmasas PVC, dominē jaunu veidot un rezerves logu izvēle tirgu, jo kā “fit un aizmirst” risinājums 1990. Kļūdaini uztver kā videi […]

  4. […] jau sen izmanto tonēšana koeficientu (SC), lai aprakstītu pakešu PVC logi, cik daudz saules siltuma viņu logiem pārraidīt. A pilnīgi necaurspīdīgi vienības punkti 0, […]


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: