Pārtikas Blog

pārtika, marķējums, uzturvērtība, xpert.lv

Trauksme un deguna simptomi, iesnas.

leave a comment »

iesnas, psihologs

Trauksme ir stāvoklis, kas ietekmē jūsu hormoni , jūsu neirotransmiteru , un jūsu imūnsistēmu . Katrs no jūsu ķermeņa daļa ir ietekmēta , kas ir iemesls, kāpēc tas nav daudz pārsteigumu , ka trauksme var ietekmēt jūsu degunu un radīt iesnas. Ņem manu trauksme testu, lai uzzinātu vairāk par kādu no cēloņiem un simptomiem jūsu nemiers .

Deguna simptomi, iesnas ir nepatīkami, jo tur vairs nav pareizs veids, kā uzzināt , vai viņi izraisa trauksmi , vai ko izraisa saaukstēšanās vai alerģijas . Bet ir vairāki veidi , ka trauksme ietekmē deguna , un tie var būt nozīme jūsu deguna komfortu . Visbiežāk veidi ietver :

Iesnas – trauksme var radīt iesnas . Tas var būt saistīts ar palielinātu ķermeņa – ,pieaugums gļotu patēriņu , vai ar alerģijām nepatikšanas . Nemiers ietekmē imūno sistēmu , tāpēc ir iespējams, ka jūsu alerģijas var būt sliktāk, ja jums ir trauksme . Trauksme var pat likt jums ir lielāks risks par aukstumu .
Deguna tirpšana – Kaut kas nav ārkārtīgi bieži, trauksme var izraisīt arī sejas tirpšana . Tas bieži vien ir tāpēc, hiperventilācija , kas irbieži simptoms cilvēkiem ar panikas lēkmes . Tirpšana deguns var būtpazīme, ka jūs elpot pārāk slikti , un norāda, ka jums ir nepieciešams veikt kontroli pār savu elpošanu , lai apturētu jūsu nemiers .
Deguna asiņošana – asiņošana var arī būt saistīti ar trauksmi . Dažos gadījumos trauksme var izraisīt īslaicīgu tapas asinsspiediens , un šie tapas var bojāt asinsvadus un izraisīt asiņošanu . Pacientiem ar smagu trauksm vai stress vai aisinsspiediens var kļūt deguna asiņošana bieži. Diemžēl, šie deguna asiņošana faktiski var izraisīt vairāk stresa rezultātā apburto loku no kura bez psihologs palīdzības ārā netikt.
Šis saraksts nav pilnīgs , vai nu . Daži cilvēki ziņo, kapar savu degunu iekšā nieze , ja tie ir trauksme . Citi norāda, ka viņiem ir deguna sāpes , vai aizlikta deguna , kā rezultātā nemiers . Trauksme maina jūsu ķermeņa darbojas , un viens no rezultātiem ir tas, ka dīvaini fiziskie simptomi kļūst arvien izplatītāka. Šādos gaījumos palīdzēs psihologs.

iesnas, psihologs

Advertisements

Written by FoodLab

novembris 8, 2013 plkst. 12:57

Publicēts medicīna

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: