Pārtikas Blog

pārtika, marķējums, uzturvērtība, xpert.lv

Bronhīta ārstēšana

leave a comment »

bronhīts

Iegūt daudz atpūtas .

Tā kā bronhīts irinfekcija plaušās, tas var padarīt jūs jūtaties ļoti noguris . Klausieties savu ķermeni un atpūsties , jo īpaši pirmajās dienās pēc inficēšanās , kad jūsu krūtis jūtas smags , un tas ir grūti elpot . Jūsu plaušas ir nepieciešams laiks, lai sadziedētu un labi veiktu bronhīta ārstēšanu.

Sākumā infekcijas , kad tas ir vissliktākajā , veikt dažas dienas off no darba vai skolas . Atpūsties gultā vai uz dīvāna , un mēģiniet nav iet visur , kas būs nepieciešama, lai jūs izdarīt pats .
Vingrošana , kamēr jums ir plaušu infekcija var padarīt vēl ļaunāku . Izvairieties no braukšanas , peldēšana , riteņbraukšana un citi vingrinājumi , kas noved pie smago elpošanu , bet jums ir bronhīts .
Dzert siltu šķidrumu. Turot sevi hidratēts ir svarīgi, bet jūsu ķermeņa cīnās ar infekciju , un dzert šķidrumu ar siltu temperatūru var palīdzēt nomierināt savu iekaisis kakls un saglabāt flegma ,viela, klepus , kad jums ir bronhīts , mīksti un vieglāk izraidīt . Mēģiniet šie silts šķidrumu , lai palīdzētu jums caur bronhīts :

    Siltu ūdeni ar citronu un medu.

Sakarst krūze silta ūdens un pievieno citrona sulu un medu pēc garšas. Medus mēteļi un nomierina jūsu kakls, un citronu nodrošina C vitamīnu un citu uzturvielu .
Kumelītes , piparmētras , vai citu zāļu tējas . Zāļu tējas, it īpaši tie, kas veikti , lai palīdzētu ārstēt sāpes rīkles , kalpot divkāršs mērķis mitrinātu savu ķermeni un ārstējot Jūsu simptomus .
Silta zupa . Vistas buljons vai zupa ir barojoša un nomierinošas . Ķiploku zupa ir vēl dziedināšanas iespēja, kas palīdz ārstēt simptomus bronhīts . Saute samaļ ķiplokus nedaudz olīveļļas , pievieno vistas vai dārzeņu buljona , karsē līdz vārīšanās un dzert karstu .
Sālsūdens . Jūs nevēlaties dzert sālsūdens , bet gargling silts sālsūdens var palīdzēt nomierināt savu iekaisušas rīkles membrānas. Iemaisa tējkaroti sāls uz 8 unces silta ūdens . Skalot ar ūdeni un spļaut to ārā .
Izmantot karstā komprese uz jūsu krūtīm.

Bronhīts var padarīt jūsu krūtis justies smags un sāpīgs, jo īpaši, ja jūs klepus bieži. Tāpēc bronhīta ārstēšanai piemērojot karstumu, var palīdzēt mazināt spiedienu . Izmēģiniet vienu no šīm metodēm apkures jūsu krūtīs :

Piepildiet karstā ūdens pudeli ar ūdeni un nolikt to uz jūsu krūtīm .
Izmantot apkures spilventiņu uz jūsu krūtīm . Novietojiet to virs apģērba , lai tā nepārkarst ādu .
Segtu sevi ar elektrisko segu .
Veikt siltā vannā vai dušā .

Advertisements

Written by FoodLab

februāris 14, 2014 plkst. 11:56

Publicēts medicīna

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: