Pārtikas Blog

pārtika, marķējums, uzturvērtība, xpert.lv

Dzirdes pārbaudes testi ir pieejami online

leave a comment »

Mūsu Augstas Frekvences dzirdes pārbaudes Tests bija viens no mūsu pirmajiem featured testi, atpakaļ 2007. Kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no mūsu populārākajiem lapas, pārāk. Sākotnēji, tests ir paredzēts, lai novērtētu augstākās frekvences var dzirdēt, novērtējot ļoti pēdējā oktāvas mūsu dzirdes un frekvences, ko mums vajadzēja dzirdēt, kad mēs esam jauni un labu veselību. Mums nav gaidīt, šo testu var izmantot kā regulāru dzirdes pārbaudi. Lai gan tas var būt efektīvi izmantota, lai noteiktu augšējo robežvērtību, dzirde uz leju līdz 8 kHz, tas nav tests un to pašu frekvenci kā tiem, kas izmērīti ar audiologu.

dzirdes pārbaudes testi, LOR

LOR dzirdes pārbaudes interesē frekvences, kas ir svarīgi, lai skaidri izprastu runas, ne frekvences, kas padara augstas precizitātes audio ierakstus patīkams. Sava mērķa frekvences dzīvo 125-8,000 Hz diapazonā, parasti nav virs tā. Šajā lapā ir dzirdes tests novērtē pašā frekvenču diapazonā.

Dažkārt ir arī nepieciešama deguna skalošana.

deguna skalošana

Skaņas līmeņa kalibrēšana ir priekšnoteikums, lai pareizi mērīšanas dzirdes zudumu. Mūsu dzirdes pārbaudes tests ir tikai tiešsaistes dzirdes pārbaudes testu, mēs zinām, kas piedāvā jums veids, kā kalibrēt austiņas vai skaļruņus, sniedzot jums iespēju, lai ticami aplēst savu dzirdes zudumu. Izmantojiet mūsu testa ar pārliecību, lai apstiprinātu normālu dzirdi, vai viegla, vidēja vai smaga dzirdes zuduma. Šis tests – tāpat kā jebkuru citu dzirdes testu – prasa pienācīgu pāris austiņas (labas skaļruņi būs darbs, pārāk, lai gan austiņas ir priekšroka), un klusā vidē.

Par audiogram ir diagramma, kas rāda mīkstākais skaņas persona var dzirdēt dažādās frekvencēs. To zemes gabalu dzirdes slieksnis attiecībā pret vidusmēra ” normālu ” dzirdi. Šajā testā, ISO 389-7:2005 standartam, kas tiek izmantots.

Ja jūsu rezultāts ir 0 dBHL, dzirde precīzi atbilst normai; augstākās vērtības ir pazīmes, kas liecina par dzirdes zudumu. Ir pielaides, lai gan: normāla dzirde ir noteikusi robežvērtības zemākas nekā 15 dBHL pie visām frekvencēm, nav strikti pie 0 dBHL.

Kalibrēšanas

Audiograms nepieciešams pareizi kalibrēts audio sistēma. Tā kā mums nav ne jausmas, cik skaļi dzirdes pārbaudes skaņas līmenis ir bijis pagriezās, lai kā jums noklausīties mūsu skaņu failus, kas darbojas tiešsaistes audiogram testa prasa triks. Kā neprecīzi, kā tas ir, tas būs pietiekami labs, lai nodrošinātu jūs ar aptuvenām aplēsēm jūsu dzirdi, ja tādi ir.

Pirmkārt, mums ir nepieciešams, lai jūs pielāgot jūsu datora līmeni, lai atbilstu zināms atskaites. Šeit ir triks: berzēt rokas kopā, priekšā deguna, ātri un stingri, un izmēģiniet tādas pašas skaņas kā mūsu kalibrēšanas failu. Tagad jums ir ģenerēt atskaites skaņu, kas ir aptuveni 65 dBSPL. Kā jūs atskaņot mūsu kalibrēšanas failu, pielāgot jūsu datora skaļumu dzirdes pārbaudes, lai atbilstu skaņas līmeni jūs vienkārši dzirdēju no jums rokās. Pāriet uz priekšu un atpakaļ, vēlams ar savu aizvērtām acīm, lai palielinātu koncentrāciju, – līdz brīdim, kad abas līmeņus spēli. Pēc tam, nepieskarieties jūsu datora skaļuma regulēšanas poga vairs. Kalibrēšana notiek: jūsu datora skaļuma regulēšanas poga ir iestatīta, lai tā atbilstu 65 dBSPL. Šī procedūra dod mums pārliecību par aptuveni 10 dBHL nākamajā dzirdes pārbaudi.

Advertisements

Written by FoodLab

maijs 8, 2014 plkst. 16:03

Publicēts medicīna

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: