Pārtikas Blog

pārtika, marķējums, uzturvērtība, xpert.lv

Kļūt elektrokardiogramma EKG ekspertu?

leave a comment »

ekg
Elektrokardiogramma jeb EKG ātri iemācīs, kā savā tempā meistarīgi interpretēt elektrokardiogrammu (EKG), bez lasījumā! Just noskatīties video – tas nevar būt vieglāk! Lielisks iesācējiem vai pieredzējušiem EKG lasītājiem, kuri vēlas uzlabot savas prasmes analizēt sarežģītu saistes. Plus, mēs tagad piedāvājam “sertifikāts kursi” tālākizglītībai kredītu!
Viegli saprast, video nodarbības elektrokardiogrammas interpretācijas. (Mēs parādīs to, kā tik jums nav lasīt mācību grāmata). Soli pa solim instrukcija, no pamata līdz uzlabotām. Mācīties no ārsta speciālista kardiologa.  Iknedēļas prakse “ChalkTalk” sesijas (skat. paraugu zemāk!) Nopelnīt tālākizglītības kredītpunktiem (CEU, CME) Click Here!
EKG apmācības risinājumos, kursi, un inservices pasūtījuma izstrādātas slimnīcām un skolām. Viņš radītājs elektrokardiogrammas akadēmijas, Dr Nicholas Tullo, ir cienījams saņēmējs kardiologs Harvey Nussbaum Golden Apple balvu kā atzinību par viņa gadiem centību, stipendiju, un saistībām pret izglītības medicīnas rezidentiem departamenta Medicīnas pie St Barnabas Medicīna centrs Livingston.
EKG akadēmija ir izvēlējusies fakultātes Universitātes Florida koledžas Māszinību, lai nodrošinātu tiešsaistes EKG apmācību kā nepieciešamo priekšnoteikumu to sekmīgiem studentiem. Mēs izstrādājam pasūtījuma tiešsaistes apmācību programmas undergrad un absolventu RN un NP programmās. Sazinieties ar mums http://www.premiummedical.lv iegūtu vairāk informācijas. EKG akadēmija bija izstādes Pensilvānijas koalīcijas elektrokardiogrāfijas praktizētāji Lancaster 8-9 novembris 2013. Paldies visiem valsts programmā, kas nāca un apmeklēja galda!
EKG akadēmija ir tagad izmanto slimnīcā īpaša aprūpe, New Britain, CT, lai InService visu to LTAC māsām. Sazinieties ar mums, lai redzētu, kā mēs varam izstrādāt pielāgotu tiešsaistes mācību programmu, lai pozitīvi ietekmēt pacientu rezultātus, uzlabojot EKG-lasīšanas prasmi māsām un techs jūsu iestādē.
EKG akadēmija bija izstādes pie ANCC Nacionālajā Magnet konferencē Orlando, 2013 oktobris 02-04. Tā bija lieliska konvencija. Paldies visiem, kas nāca un apmeklēja kabīnē!
Elektrokardiogrrammas akadēmija tagad tiek lietots ar ģimenes Nurse Practitioner studentiem Dienvidu Connecticut State University iemācīties lasīt 12-svina EKG. Pielāgotus risinājumus, piemēram, šo vienu, ir pieejama skolām, slimnīcām, un korporācijām, kuri vēlas, lai sniegtu labāko tiešsaistes EKG mācību programmu saviem studentiem / darbiniekiem.
EKG akadēmija bija izstādes pie Nacionālās līgas par Elektrokardiogrrammas Izglītība augstākā līmeņa sanāksmē Vašingtonā. Liels paldies visiem māsu pedagogiem, kuri pārtrauca lai uzzinātu par mūsu EKG mācību programmas skolās, slimnīcās, un korporācijām.

Advertisements

Written by FoodLab

jūlijs 12, 2014 plkst. 17:35

Publicēts medicīna

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: