Pārtikas Blog

pārtika, marķējums, uzturvērtība, xpert.lv

Investīcijas nekustamajā īpašumā

leave a comment »

Kā jebkurš pieredzējis nekustamo īpašumu investors pateiks, ne visi ieguldījuma īpašumi tiek radīti vienādi. Mājas, kas varētu būt ideāls galvenā dzīvesvieta, piemēram, iespējams, nedos pozitīvu naudas plūsmu – un bez pozitīvām naudas plūsmu, jūs zaudēt naudu, nevis padarot to vai tā ir zeme Rīgā vai zeme Jūrmalā.

Šeit ir dažas lietas, kas domā par to un īpašības, lai izvairītos, kad esat gatavs ieguldīt savu grūti nopelnīto naudu pamatkapitāla palielināšanai.

1. Jebkas, kas nerada nomas ienākumi zeme Rīgā
Tie ietver otrās mājas un zemes investīcijas. Pārāk daudzi cilvēki iegulda īpašumos cerot, ka viņi iet uz augšu vērtība. Bet ir iespēja izmaksas, kam naudu sēdēt nekustamo īpašumu, kas nemaksā nekādus ienākumus. Pat tad, ja īpašums iet uz augšu vērtība, jums saskaņot un uzskaitīt visu naudu tu būtu nopelnījis, ja jūsu nauda būtu nevis bijis bankā vai krājumu un / vai obligācijas.

2 Kaut kas ar negatīvu naudas plūsmu
Ja jūs pērkat “balvu īpašums zeme Rīgā ” – piemēram, iedomātā centra iedomātā Condo, pludmale īpašuma vai brīvdienas noma – tas droši vien būs 20 + gadi, pirms jūs saņemsiet savu pirmo zeme Jūrmalā pozitīvā naudas plūsma. Un tas ir vienkārši nav veids, kā ieguldīt savu grūti nopelnīto naudu. Zīmulis veic kādu potenciālo darījuma pirms laika, un nopirkt īpašumu, kas maksā naudas plūsmu no pirmās dienas – no vidējās klases īpašumus nav balvu jomās.

3. Īrnieka-in-kopīgs zeme Rīgā investīcijas
Tie bija populāri 2005-2007, kā veids, lai dažādotu portfeli bez tikt galā ar problēmu, ka viņam pieder, un nekustamo īpašumu pārvaldīšanu. Bet daži cilvēki kādreiz nopelnījis zeme Jūrmalā, jo visas izmaksas un nodevas, kas saistīti ar līgumiem.

4. Attīstības pilsētā zeme Jūrmalā

Attīstība zemes ir ļoti augsts risks. Ir tiesības, būvniecības un tirgus cenu risku, kā arī neskaitāmi citi. Šie ieguldījumi ir vislabāk atstāt ārkārtīgi bagāti un pieredzējušiem investoriem zeme Jūrmalā, kas var veikt iespēja, ka viņi nekad redzēt savu naudu vēlreiz.

5. kondomināts-viesnīcas, intervāli un termiņi akcijas zeme Jūrmalā
Tie nav pat investīcijas. Nav spēja prognozēt naudas plūsmas, īres ienākumiem vai nākotnes vērtības / pārdošanas cenas. Un tie ir ļoti grūti pārdot, un parasti tikai daļu no sākotnējās izmaksas zeme Jūrmalā.

6. Ārvalstu nekustamā īpašuma
Jums varētu būt OK pērkot nekustamo īpašumu Kanādā vai Lielbritānijā – tomēr zeme Jūrmalā neaizmirstiet par ārvalstu valūtas risks – bet ārvalstis parasti ir atšķirīgi nekustamā īpašuma likumus, aizsardzību un stabils valūtas, padarot šos īpašumus ir ļoti augsta riska. Vairāk par nekustamais īpašums šeit. zeme Jūrmalā

Advertisements

Written by FoodLab

Septembris 7, 2014 plkst. 14:32

Publicēts Uncategorized

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: