Pārtikas Blog

pārtika, marķējums, uzturvērtība, xpert.lv

LOR veic pētījumus kas izraisa bronhītu

leave a comment »

LOR pētījuma mērķis

Lai izpētītu sezonas korelāciju sastopamības bronhu svešķermeņa.

metode
Veikt retrospektīvu analīzi par klīniskajiem datiem 1819 gadījumos ar bronhu svešķermeņi mūsu slimnīcā LOR ietvaros astoņu gadu periodā (no 2005. gada janvāra līdz 2012 gada janvārī), ar gadījumiem iedalīt 12 grupās pēc uzņemšanas laikā (aprēķina pēc Gregora kalendāra mēnešos, no janvāra līdz decembrim) un 4 grupas ar Gregora kalendāra sezonās (pavasarī no marta līdz maijam, vasarā no jūnija līdz augustam rudens no septembra līdz novembrim, un ziemā no decembra līdz februārim), un novērot, vai skaits stacionāros norāda jebkura mēneša vai sezonas korelācija.

rezultāti
Gada novembri un decembri norādīja vislielākais skaits stacionāros, ar 263 gadījumiem un 274 gadījumos, kas veidoja 12,7% un 13,2% no visiem paziņotajiem gadījumiem, attiecīgi. No otras puses, jūnijā un jūlijā bija vismazākais skaitu stacionāros, ar 96 lietām un 75 lietās, kas veidoja 4.6% un 3.6%. Balstoties uz sezonas, 749 lietas tika uzņemti rudenī, kas veido 35,1%; 636 lietas tika uzņemti ziemā, kas veido 29,8%; 474 lietas tika uzņemti pavasarī, kas veido 22,2%; un 275 lietas tika uzņemti vasarā, veidojot 12,9%.Stacionāros skaits bija periodiska, ar 12 mēnešu ciklu, un būtiskas atšķirības (P <0,01) noteica, salīdzinot skaitu LOR stacionāros ziemā un pavasarī, un tiem, kas vasarā un pavasarī.
LOR
secinājumi
Bērna skaits LOR pacientiem ar bronhu svešķermeņi ir mēneša periodiska, ar 12 mēnešiem, kā ciklu, un attiecīgi sasniedzot novembrī un decembrī maksimumu, un ieleju jūnijā un jūlijā;sezonas īpašība acīmredzot saistīts ar ikmēneša raksturīgo, ar skaitu stacionāros rudenī un ziemā katru gadu ir ievērojami augstāks, nekā pavasarī un vasarā, un saslimstība parādot šķietamo sezonas korelācija. Rezultāti ļauj priekšlikumam attiecīgiem piesardzības pasākumiem pret bronhu svešķermeņi bērniem.

Atslēgvārdi
Bronhu svešķermenis; sezona; profilakse
Bronhu svešķermeņa ir viens no visbiežāk akūtām slimībām, kas, ja nav efektīvi vai savlaicīgi ārstēt var izraisīt virkni sarežģījumu un pat apdraudēt dzīvību. Detalizēti apraksti no diagnozes līdz ārstēšanas iepriekš ir mēbelēts, kas darbojas, savlaicīgu diagnostiku un ārstēšanu bronhu svešķermeņi. Ar sabiedrības veselības prasību pieaugumu, slimību profilakse veic tālejošu nozīmi, salīdzinot ar diagnozi un ārstēšanu no slimības [1] un [2]. Tāpēc, mēs pētīta datus novēršanai bronhu ārvalstu ķermeņa incidentiem, un atklāja, ka LOR slimība bija mēneša un sezonas korelācija. Šeit, rezultāti tiek ziņots šādās sadaļās.

1. Materiāli un metodes
1.1. klīniskie dati
Kopumā 1819 gadījumu, tai skaitā 1213 vīriešiem un 606 sievietēm, tika uzskatīti par šo pētījumu.Vecums ir robežās no 4 mēnešiem līdz 28 dienām līdz 13 gadiem un 6 mēnešiem, kuru vidējais vecums ir 20, 18 mēnešiem, un vecuma sadalījums ir parādīts attēlā. 1. No šiem gadījumiem, 963 ir atklāti labajā pusē svešķermeņus, 816 lietas par kreisajā pusē, un 40 gadījumi uz abām pusēm; proporcijas ir parādīts attēlā. 2 Starp svešķermeņu, dārzeņu svešķermeņi tika turbopūtes visbiežāk, ar zemesriekstiem un saulespuķu sēklām kas veido 57.12%, kur kā svešķermeņi, kas iegūti no dzīvniekiem un metālu bija mazāk nekā 5%. No šiem gadījumiem, 1225 cēlies no lauku rajoniem, un 594 no pilsētām. Kā galīgo kategoriju, 257 gadījumos bija pirmsoperācijas komplikācijas, un 3 gadījumi ziņoja sarežģījumiem, ko izraisa LOR operācijas.

Advertisements

Written by FoodLab

Septembris 11, 2014 plkst. 11:49

Publicēts Uncategorized

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: